» Events

blog

Nemokamas renginys motociklo vairavimo įgūdžiams tobulinti
2017-07-15 08:00

Nemuno žiedas

Liepos 15 dieną į Kačerginės „Nemuno žiedą“ grįžta… pamokos. Ir ne bet kam, o motociklistams. Visi motociklų sporto entuziastai ir lenktynių organizatoriai kviečia visus motociklininkus, motociklų sporto mylėtojus ir motociklų turėtojus į nemokamas teorines paskaitas. Be to, šalia teorijos laukia kur kas skanesnė praktika ir žinių pritaikymas „Nemuno žiede”.

Savo patirtimi, įgūdžiais ir žiniomis su renginio dalyviais dalinsis puikiai Lietuvoje ir už jos ribų žinomi sportininkai: tarptautinėse varžybose nuolat dalyvaujantis lenktynininkas ir Superbike klasės čempionas Vitas Lopinys (komanda „Adrenalino centras“ iš Vilniaus), Supersport klasės čempionas Vidas Stankevičius („Navas racing Club“), klubo „Arklio jėgos“ lenktynininkas Marius Ragaišis ir lenktynių klubo „Navas racing Club“ vadovas Linas Navickas. Renginyje dalyvaus, važiavimus bei situacijas keliuose analizuos bei sportininkus konsultuos vairavimo mokyklos „ARV Auto“ instruktorius Edvardas Vanagas.

Apie ką teorija? Apie viską. Tai visos aktualios temos nuo padangų slėgio ir motociklų priežiūros niuansų iki valdymo subtilybių, saugos ir aprangos elementų. Šalia, to – kuo skiriasi vairavimas gatvėje ir trasoje, sportinis vairavimas nuo pasivėžinimų ir, žinoma, keleivių vežimo niuansai. Kalbėsime apie viską, kas tik gali būti aktualu, įdomu ir naudinga.

Smagioji dalis – ta, kad kiekvienas užsiregistravęs dalyvis, įgytas teorijos žinias, galės NEMOKAMAI išbandyti Kačerginės „Nemuno žiede“. Išklausiusieji teoriją ir gavę atsakymus į iškilusius klausimus, galės žinias pritaikyti įveikinėdami trasos posūkius.

RC „Motobroliai pasiūlys įvairių užduočių bei pramogų dalyviams, laukiantiems savo kolegų, bei visiems kitiems, norintiems išbandyti savo galimybes figūrinio vairavimo ir kitose specialiose užduotyse ir rungtyse. Žinoma, kad rungtys be prizų ir dovanų – ne rungtys, tad be jų neapsieita ir šį kartą.

Renginio metu, saugumą užtikrins profesionalūs teisėjai ir greitosios medicinos pagalbos komanda. Keldami aukštus saugumo reikalavimus sau, organizatoriai to paties tikisi ir iš dalyvių: į trasą galės išvažiuoti tik tie motociklų entuziastai, kurie dėvės pilną ekipiruotę bei turės tvarkingą motociklą, skirtą važiuoti keliais.

Atvažiuok pats, pasikviesk draugą: nors kartą dalyvauti daug smagiau, nei daug kartų girdėti!

Registracija būtina tik norintiems išbandyti pagrindinę Nemuno žiedo trasą. Prašome registruotis atsakingai, įvertinti ar tikrai turėsite galimybę dalyvauti renginyje, kadangi Jūsų užimta vieta gali atimti progą išbandyti Nemuno žiedo trasą kitam motociklininkui norinčiam ir tikrai galinčiam dalyvauti. Kiekvienam užsiregistravusiam bus galimybė 2 kartus po 20 min. važiuoti Kačerginės Nemuno žiede.

2017-07-15 Renginio tvarkaraštis