» Renginiai

blog

Nemokamas renginys motociklo vairavimo įgūdžiams tobulinti
2017-04-23 08:00

Nemuno žiedas

Renginio metu vyks teorijos pamokos, į visus rūpimus klausimus Jums atsakys patyrę motociklų sporto atstovai bei vairaivmo mokyklos instruktoriai. Taip pat kiekvienas užsiregistravęs dalyvis įgytas teorijos žinias galės NEMOKAMAI išbandyti Kačerginės Nemuno žiede. Renginio metu saugumą užtikrins profesionalūs teisėjai ir greitosios medicinos pagalbos komanda.

Teorijos pamokų tvarkaraštį paskelbsime 2017 04 03 d.

Prašome atvykti valandą prieš pirmąjį savo važiavimą, į trasą dalyviai išleidžiami tik užsiregistravus vietoje ir išklausius instruktažą. Renginio dalyvis privalo turėti pilną motociklinko ekipiruotę, aprangą skirtą važiuoti motociklu (Kombinezonas, speciali striukė, kelnės, šalmas, batai, pirštinės ir t.t…). Motociklas privalo būti tvarkingas.

Kiekvienam užsiregistravusiam dalyviui, išpildžiusiam aukščiau įvardintus reikalavimus, bus suteikta galimybė važiuoti kačerginės nemuno žiede 2 sesijas po 20 min. Tarp sesijų 1 valandos pertrauka. Pvz.: Jei užsiregistravote sesijai 10:20val., sekanti sesija bus 11:20.

 

REGISTRACIJA STABDOMA, Į PRAKTINIUS VAŽIAVIMO UŽSIREGISTRAVO 240 MOTOCIKLININKŲ!

VISI KAS NESPĖJO UŽSIREGISTRUOTI KVIEČIAMI ATVYKTI Į KAČERGINĖS NEMUNO ŽIEDĄ 08:30-19:00 VAL. PABENDRAUTI SU BENDRAMINČIAIS, PASIDALINTI PATIRTIMI, PAKLAUSYTI IR PASIDALINTI SAVO ĮSPŪDŽIAIS SU DRAUGAIS. RENGINIO METU BUS GALIMYBĖ ĮSIGYTI MOTOCIKLŲ AKSESUARŲ, PADANGŲ IR KT. SEZONO PRADŽIAI BŪTINŲ AKSESUARŲ, SKANIAI PAVALGYTI IR SUTIKTI NAUJĄ SEZONĄ SU TOKIAIS PAT KAIP IR TU !

UŽSIREGISTRAVUSIUS IR NEGALĖSIANČIUS DALYVAUTI LABAI PRAŠOME PRANEŠTI APIE TAI EL. PAŠTU NAVASRACING@GMAIL.COM, Į JŪSŲ VIETĄ GALĖS UŽSIREGISTRUOTI KITI MOTOCIKLININKAI

2017-04-23-tvarkarastis.pdf

RĖMĖJAI / PARTNERIAI / DRAUGAI

ARV auto
Bike Parts
Litchema
Spark Energy
Eneos motor oil
Transgesta
Kauno Mokymo Centras
Spin CRM programa
Vimota
Kauno Diena
AMT service
SpeedWay
Klubas Startas
MOTO BAYSPORT
BAUEN
ŠMSM
Iniciatyvos Kaunui
Iniciatyvos Kaunui
BF statyba