» Burtis į komandas verta!

12
Kov
2020
blog

Burtis į komandas verta!

VERTA !
Be visų savaime suprantamų privalumų, tokių kaip komandos nario pagalbos ranka užklupus ekstremaliai situacijai, kartu keliaujant į trasą bei darbų pasiskirstymą palengvinant sunkų lenktynininko kelią, burtis į komandą verta ir net gi apsimoka !

Venoma ir #TuTikVairuok

SUTAUPYK !
Navas Racing Club savaitgalio renginiams ir BMA varžybų dalyviams, komandų vadovams suteikiama galimybė mokėti už visą komandą išankstiniams apmokėjimams taikoma kainą. Tai reiškia, kad komandos vadovas su dalyvaujančių narių sąrašu ir vienkartiniu apmokėjimu gali sumokėti už visą komandą išankstinės registracijos kaina net ir renginio dieną. Pvz. 60 EUR, o ne 70 EUR Kačerginės savaitgalio renginiuose ir 85 EUR, o ne 100 EUR Auto24Ring trasos renginiuose. Beje, dalyvių individuali registracija į renginį www.nrc.lt puslapyje išlieka privaloma.

TAI DARYTI LABAI PAPRASTA
Sukurti komandą ar prisijungti jau prie esamos komandos BMA čempionate yra labai paprasta.
1. Tau tereikia turėti patvirtintą BMA licenciją tinklapyje www.nrc.lt. Instrukciją kaip įsigyti licenciją rasite čia. Licencijos patvirtinimas gali užtrukti kelias dienas, nes BMA teisėjai turi patikrinti pateiktą informaciją, pvz.: ar lenktynininkas užsiregistravo į tinkamą klasę pagal savo patirtį, pasiekimus bei vairuojamą motociklą.
2. Licencijai patvirtinus, turi prisijungti prie savo profilio www.nrc.lt tinklapyje ir paspaudęs „Komanda“ gali sukurti savo komandą (registravimo mokestis 50 EUR) ir pakviesti, bet kuriuos užsiregistravusius lenktynininkus, dar neturinčius komandos, iš sąrašo į savo komandą arba prisijungti prie bet kurios jau sukurtos kitos komandos ir laukti komandos vadovo patvirtinimo. Gavęs pakvietimą lenktynininkas taip pat gaus ir žinutę į nurodytą el. pašto dėžutę.

Navas Racing Club

BMA ČEMPIONATO ĮSKAITA
BMA čempionate vyksta metinė komandų įskaita, pasibaigus sezono pagerbiamos ir apdovanojamos komandos čempionės. 2019 m. čempionate trečią vieta užėmė sporto klubas Superbaikas , antrą vietą – Navas Racing Club, o čempione tapo Venoma ! Visus rezultatus galite rasti (čia).

KAIP RENKAMI TAŠKAI
Trumpai ir greitai apie komandų čempionato taškų skaičiavimą:
Varžybose toje pačioje klasėje iš komandos gali dalyvauti neribojamas skaičius narių, tačiau komandai taškus iškovoja vienas savo klasės varžybose aukščiausią vietą užėmęs sportininkas.
Aukštesnių klasių sportininkai komandai suteikia daugiau taškų
Greičiausio komandos sportininko asmeninėje įskaitoje iškovoti taškai yra pridedami komandai pagal šias formules:
Street-Street, Street-Superbike, Super-Street, C600 ir C1000 klasių lenktynininkų taškai be korekcijų pridedami prie komandos taškų.
B600 ir B1000 klasių taškai dauginami iš 1.3 koeficiento ir pridedami komandai.
Supersport ir Superbike klasių taškai dauginami iš 1.5 koeficiento ir pridedami komandai.
SeniortTT ir kt. klasių taškai nepridedami komandinei įskaitai.

#TuTikVairuok

APIBENDRINANT
Įgyvendinus šią taškų sistemą, komandos skatinamos kviesti tiek naujus, visiškai pradedančius motociklininkus, tiek ir patyrusius sportininkus. Sukomplektavus konkurencingą komandą sukuriamos idealios sąlygos vyresniesiems broliams lenktynininkams perduoti savo žinias jaunuoliams taip populiarinant ir gausinant mūsų sportą.

Jau užregistruotas komandas galite rasti paspaudę čia

Kilus klausimų drąsiai rašykite navasracing@gmail.com arba facebook puslapyje https://www.facebook.com/nrc.lt/