» Kodėl verta rinktis Navas Racing Club renginius ir BMA čempionatą ?

01
Geg
2020
blog

Kodėl verta rinktis Navas Racing Club renginius ir BMA čempionatą ?

Jei Tau nekyla klausimų kodėl dalyvauti nrc.lt renginiuose ir BMA varžybose, spausk čia ir užsiregistruok lenktynininko licencijai (paskubėk, startinių numerių pasirinkimas mažėja) ir/ar rezervuok vietą renginyje čia.

O jei visgi įdomu kodėl reiktų dalyvauti nrc.lt ir BMA renginiuose, skaityk toliau

Jei jau skaitai šį straipsnį Tu greičiausiai turi motociklą ir dažnai pagalvoji kaip būtų smagu išbandyti visas jo galimybės ar išmokti jį geriau valdyti, tačiau greičiausiai taip pat supranti, kad toks pabandymas gatvėse gali baigtis labai greitai ir su blogomis pasekmėmis ne tik pačiam bet ir kitiem eismo dalyviams. Turime Tau gerą žinią, tokių kaip Tu yra ne vienas, ne dešimt ir ne šimtas ir jie visi renkasi Navas Racing Club trackday renginiuose ir BMA varžybose (nuotraukos iš renginių). Trackday renginiuose (kalendorius) gali dalyvauti visi norintys ir turintys pilną ekipiruotę motociklininkai. Renginių metu vyksta laisvi važiavimai trasoje ir motociklo valdymo teorijos paskaitos, o instruktoriai trasoje gali parodyti trajektorijas ir suteikti praktinių patarimų. Drąsesni motociklininkai ir motociklininkės susipažinę su trasa gali sudalyvauti ir savo lygio varžybose – BMA Čempionate. (skaityti toliau).

Sportiškumo ir sąžiningumo principai
Tarp BMA sportininkų laikomasi sąžiningumo ir sportiškumo principų. Sportininkai sąžiningai pasirenką lenktynių klases pagal savo profesionalumo lygį ir nesibrauna į mažiau patyrusių sportininkų klases tik su tikslu laimėti trofėjų. Šių principų laikymasis suteikia galimybę naujiems dalyviams varžytis su savo lygio sportininkais. Kiekvieno trackday ar varžybų dalyvio rezultatų istorijos išsaugojimas padeda sekti tiek savo rezultatus tiek ir draugų pažangą. Dalyvių geriausių ratų įveikimo laikus pagal trasą galite rasti čia, o BMA čempionato rezultatų lentelė čia.

Vienodos taisyklės

Vienodos taisyklės visiems. Nesvarbu kurioje šalyje vyksta varžybos, visuose renginiuose taikomos vienos ir tos pačios taisyklės. Taisykles rasi čia:

Klasių įvairovė

BMA čempionate lenktynių klasę su sau lygiais sportininkais gali rasti kiekvienas motociklininkas. Jei esi visiškai pradedantis ir vairuoji street‘uką Tau skirta lenktynių klasė Street-Street jei vairuoji britvą – lenktyniausi Street-Superbike klasėje.

Nuo 2020 startuoja nauja klasė Super-street. Tai klasė skirta labai greitiems sportininkams dalyvaujantiems varžybose gatvėms skirtais motociklais (Nemunring greitesni nei 1:20 arba Auto24Ring greitesni nei 1:25). Tai reiškia, kad neprivalai paruošti motociklų varžyboms pagal BMA C ar aukštesnės klasės techninius reikalavimus, tačiau organizatorių stiprios rekomendacijos užtvirtinti tepalo filtrą ir tepalo įpylimo ir išleidimo varžtus vis tik išlieka. Daugiau informacijos apie motociklų techninius reikalavimus galite rasti BMA taisyklėse (čia) arba techninių reikalavimų santraukoje čia

Draugiškumas

Didelis dėmesys kiekvienam sportininkui ar trackday dalyviui, patarimai iš renginio organizatorių ir kitų dalyvių čia yra garantuojami. BMA sportininkai konkuruoja tik varžybose, visur kitur išlieka kolegiškumo ir draugystės principai.

Komandų čempionato įskaita

BMA lygoje sukurti komandą taip pat paprasta kaip ir facebook’e įkelti nuotrauką. Jei jau esi pateikęs paraišką licencijai, pagal instrukciją kurią radai pirmoje pastraipoje, Tau beliko tik porą mygtukų paspaudimų komandos sukūrimui. Paspausk skirtuko „Komanda“ savo nrc.lt profilio paskyroje ir pateik parašką komandos kūrimui. Gavęs patvirtinimą, galėsi kviesti visus užsiregistravusius ir laisvus sportininkus į savo komandą.

Media

Nori išgarsėti ? Priminti apie save giminėms, klasiokams ir kitiems nuobodyloms ? Sužibėk BMA varžybose ir apie Tave suskambės visa žiniasklaida! (pvz.: spausti čia)

Įsimintiniausios nuotraukos

Visuose renginiuose dirba profesionaliausias motociklų renginių fotografas Edgaras Ščiglinskas, Tu tiesiog negali praleisti progos įsiamžinti save pačiomis geriausiomis gyvenimo akimirkomis !

Prizinis Fondas

2019 m. BMA čempionate prizinis fondas buvo 11000+ EUR. Belieka tik spėlioti koks jis galėtų būti 2020 m. BMA čempionate !

Lenktyniniko profilis – garbės klausimas
Visa Tavo rezultatų istorija su profesionalia lenktynininko profilio nuotrauka bus visada pasiekiama nrc.lt puslapyje.

Užsikabinai? – Nelauk !

Pradėk naują gyvenimo nuotykį! Laukiame tavęs BMA čempionate ir nrc.lt trackday renginiuose ! Renginių kalendorius čia

Jei turi klausimų – drąsiai rašyk mums navasracing@gmail.com arba facebook https://www.facebook.com/nrc.lt/

Aut. Vidas Stankevičius
Nuotr. Edgaras Ščiglinskas